Kliknij w poniższy link
i odbierz dostęp do
„Pakietu Dobry Start”

Odbierz dostęp do
Pakietu Kursów „Dobry Start”

Pakiet Kursów Online Dobry Start” to zestaw 7 Kursów Online.

Każdy z Kursów dostępny jest na Platformie za opłatą lecz w ramach Pakietu cena kursów z ponad 300 zł zrabatowana jest do 19 zł 😉

Dlaczego?

Ponieważ nasz CEO Bartosz wychodzi z założenia, że zanim zaufasz nam i wydasz pieniądze na kurs płatny, ebooka czy szkolenie na żywo koniecznie musisz poznać nas i naszą jakość.

Co zawiera pakiet?

Nie kupuj „kota w worku”. Poniżej znajdziesz informacje o kursach, które wchodzą w skład Pakietu „Dobry Start”.

1 Kurs - Analiza Konkurencji

Wy tym kursie dowiesz się rzeczy związanych z legalną analizą twojej konkurencji w Internecie. Dowiesz się jak sprawdzić działalność twojej konkurencji w Google czy w Social Media. 

2 Kurs - Google Trends

W tym kursie dowiesz się jak korzystać z narzędzia Google Trends oraz jakie korzyści niesie za sobą odpowiednie wykorzystanie tej aplikacji.

3 Kurs - Planer Słów Kluczowych

Ten kurs powinien być obowiązkowy dla każdego marketingowca czy posiadacza własnego bloga. Wiedza zawarta w tym kursie pozwoli ci dobierać idealne słowa kluczowe do zapytania jakie twoi klienci zadają wyszukiwarce Google. 

4 Kurs - Persona Marketingowa

Wy tym kursie dowiesz się czym jest Persona Marketingowa. Jak ją tworzyć. Jak ją analizować. I jak wykorzystać takową personę w Twoich kampaniach internetowych.

5 Kurs - Bitly

Wy tym kursie dowiesz się nie tylko o czym jest ta aplikacja Bitly, także poznasz jej ukryte funkcje i nieoczywiste metody zastosowania w twoim biznesie. 

6 Kurs - Tagowanie linków

Jeśli jesteś na etapie prowadzenia działalności gdzie liczy się dla ciebie Optymalizacja kosztów czy pozyskiwania klientów ten kurs jest idealny. Dowiesz się w nim w jaki sposób monitorować skuteczność kampanii internetowych dzięki UTM. 

7 Kurs - Jak tworzyć i dobierać grupy odbiorców Social Media

W tym krótkim, ale bardzo wartościowym kursie dowiesz się, w jaki sposób najlepsze agencje dobierają grupy docelowe w ramach swoich działań w Social Media.

{

Cześć!

Zapraszam Cię do rejestracji i odebrania dostępu
do Pakietu Dobry Start!

W ramach tego Pakietu otrzymujesz nielimitowany
i dożywotni dostęp do wybranych kursów wraz
z ich przyszłymi aktualizacjami!

Nie czekaj! 

Odbierz dostęp już teraz!

 

 

Bartosz Paczyński

Trener marketingu

Kliknij w poniższy link
i odbierz dostęp do
„Pakietu Dobry Start”

Odbierz dostęp do 
Pakietu Kursów „Dobry Start”