Kurs WordPress 2023

Kategoria: WordPress
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Przekształć swoje marzenia cyfrowe w rzeczywistość z naszym kursem “Kurs WordPress”. Niezależnie od tego, czy marzysz o stworzeniu własnej strony internetowej, bloga czy sklepu online, WordPress jest narzędziem, które pozwoli Ci to osiągnąć. Jest to najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie, który napędza miliony stron internetowych.

W naszym kursie nauczysz się, jak stworzyć własną stronę internetową od podstaw. Zrozumiesz, jak działa WordPress, jak zainstalować i skonfigurować system, jak dodawać i edytować treści oraz jak zarządzać i aktualizować swoją stronę. Będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o zaawansowanych funkcjach WordPressa, takich jak wtyczki, motywy, SEO i wiele więcej.

Ale to nie tylko technika. Nasz kurs pomoże Ci również zrozumieć, jak tworzyć strony, które przyciągają uwagę, angażują użytkowników i konwertują odwiedzających w klientów. Nauczysz się, jak optymalizować stronę pod kątem wyszukiwarek i jak wykorzystać WordPressa do osiągnięcia swoich celów biznesowych.

Nasz kurs jest przeznaczony dla wszystkich – od początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z WordPressem, po doświadczonych użytkowników, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i zrozumieć lepiej zaawansowane funkcje WordPressa.

Nie zwlekaj! Dołącz do nas już dzisiaj i zacznij budować swoją własną, niesamowitą stronę internetową z WordPress. Zarejestruj się na kurs i odkryj, jak przekształcić swoje wizje cyfrowe w rzeczywistość!”

Rozwiń opis kursu...

Czego się nauczysz?

 • Poznasz podstawy działania WordPressa, w tym jak zainstalować i skonfigurować system na różnych platformach hostingowych.
 • Nauczysz się, jak dodawać nowe strony i posty, jak formatować tekst, dodawać zdjęcia, wideo i inne elementy multimedialne.
 • Dowiesz się, jak zarządzać stroną, w tym jak dodawać i aktualizować wtyczki i motywy, jak tworzyć kopie zapasowe i jak zapewnić bezpieczeństwo strony.
 • Nauczysz się, jak optymalizować stronę pod kątem wyszukiwarek, w tym jak korzystać z wtyczek SEO, jak tworzyć SEO-friendly URL i jak korzystać z tagów meta.

Zawartość kursu:

Moduł 1

 • Serwer, domena – podstawy każdej strony www
  05:10
 • Instalacja WordPress na serwerze
  05:27
 • Darmowe szablony vs płatne
  05:42

Moduł 2

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet