2022-10-24

Mapei program partnerski kontakt

Afiliacja w świecie online potrafi przybierać różne formy. Najczęściej spotyka się rozwiązania powiązane z linkami afiliacyjnymi do opublikowania na stronach. Oprócz nich powstają też strategie współpracy dedykowane konkretnym branżom. Takie możliwości zapewnia Mapei program partnerski kontakt.

Czym wyróżnia się rozwiązanie od firmy Mapei? Kto może się na nie zdecydować i co dzięki niemu zyska? O tym wszystkim napiszemy poniżej.

Mapei program partnerski kontakt i specyfika rozwiązania

Mapei to firma od lat dostarczająca produkty dla branży budowlano-wykończeniowej, głównie z zakresu chemii i materiałów budowlanych. Ich rozwiązania są chętnie wybierane przez przedsiębiorstwa zajmujące się remontami, realizujące zlecenia dla klientów prywatnych i instytucjonalnych.

Dla swoich stałych odbiorców Mapei przygotował specjalny program partnerski, pozwalający osiągnąć szereg korzyści.

Wszystko zaczyna się od rejestracji w systemie. Należy pobrać formularz, wypełnić i odesłać go do firmy, gdzie zostanie poddany weryfikacji. Kolejnym krokiem jest oczekiwanie na zatwierdzenie wniosku oraz przyznanie danych logowania do indywidualnego konta partnerskiego, które są dostarczane drogą mailową lub smsem.

Gdy konto jest już aktywne, partner może zbierać punkty za poszczególne produkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody z aktualnego katalogu Mapei, w ramach których można znaleźć produkty Mapei oraz akcesoria, odzież i narzędzia innych brandów.

Warto pamiętać o tym, że punkty Mapei mają określony limit ważności. Oznacza to, że należy wymienić je na nagrody w odpowiednim czasie.

Mapei program partnerski kontakt – największe zalety rozwiązania

Czy program partnerski Mapei jest rzeczywiście korzystny dla obu, współpracujących stron? W przypadku producenta takie rozwiązanie zwiększa lojalność klientów – wykonawców, stosujących towary właśnie od tej firmy. Z drugiej strony, partnerzy za zebrane punkty uzyskują możliwość otrzymania dodatkowych materiałów, potrzebnych do realizacji zleceń u swoich klientów. Oprócz nich, mają też szansę otrzymać inne atrakcyjne nagrody, niedostępne w sprzedaży standardowej.

Regularne polecanie produktów Mapei i zbieranie punktów, do wycięcia z opakowań, opłaca się zatem pod względem praktycznym i finansowym.

Mapei program partnerski kontakt – nagrody zwyczajne i sezonowe

Podstawowy zestaw aktualnie oferowanych nagród jest dostępny w bieżącym katalogu Mapei, do zapoznania się na stronie programu partnerskiego. Oferta dzieli się na trzy kategorie:

  • praca i poza pracą,
  • narzędzia,
  • ubrania robocze.

Dla ułatwienia przeglądania całości, wprowadzono wygodne opcje sortowania i filtrowania, np. według liczby uzbieranych punktów.

Oprócz standardowego katalogu, w którym regularnie pojawiają się nowe produkty, uczestnicy programu Mapei otrzymują też dostęp do okazjonalnych ofert specjalnych. Można się ich spodziewać na przykład na Dzień Kobiet, Mikołajki lub Święta Bożego Narodzenia. Wówczas za uzbierane punkty da się nabyć ciekawe i oryginalne upominki dla najbliższych. Warto zatem regularnie śledzić katalog, gdyż oferty limitowane są dostępne czasowo lub tylko do wyczerpania zapasów.

Nowoczesna afiliacja dla wymagających – program partnerski od Przedsiębiorcy.org

Nowoczesne programy afiliacyjne potrafią przynieść naprawdę wiele korzyści. Z tego też względu chętnie biorą w nich udział osoby pragnące zyskać więcej ze swojej codziennej działalności. Wiele rozwiązań pozwala na zarabianie również osobom, które prowadzą strony internetowe. Wówczas afiliacja dotyczy nie zbierania punktów, ale promocji produktów reklamodawców na swoich stronach. Jeśli ktoś z odbiorców kliknie w link i dokona zakupu, otrzymuje się prowizję.

Tak działa choćby program partnerski od Przedsiębiorcy.org. W jego ramach reklamuje się usługi związane z budową stron i sklepów internetowych oraz szkoleniami biznesowymi. Za każde zakupy z linku afiliacyjnego osoba, która umieściła taki odnośnik na swojej stronie, otrzymuje aż 30% prowizji, liczonej od wartości sprzedanych usług.

Warto zatem przyjrzeć się takim rozwiązaniom, by lepiej wykorzystać potencjał swojej strony lub bloga i po prostu zarabiać więcej w Internecie.

Blog

Pozostałe artykuły.

Makijaż ślubny – porady, wskazówki, ceny

Makijaż ślubny – porady, wskazówki, ceny

W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać nieskazitelnie. Olbrzymią rolę odgrywa idealny makijaż ślubny, który nie tylko podkreśli urodę bohaterki tego dnia, ale również sprawi, że będzie ona...

Fryzura na wesele – modne uczesania

Fryzura na wesele – modne uczesania

Sezon weselny w pełni. Gdy już znajdzie się idealny prezent dla pary młodej, warto pomyśleć o pozostałych przygotowaniach. W końcu gość powinien również pięknie się prezentować. Podstawą jest...

0 komentarzy

Wyślij komentarz