2022-10-24

Program partnerski Ceneo – jak zarabiać więcej przez Internet?

Prowadzenie bloga to często bardzo przyjemne hobby, które z czasem potrafi wygenerować solidne zyski – zwłaszcza gdy zbuduje się zaangażowaną społeczność oraz znajdzie się właściwie dopasowane rozwiązanie afiliacyjne, jak choćby program partnerski Ceneo.

Czym wyróżnia się to rozwiązanie i na czym w ogóle polega afiliacja? Dlaczego warto korzystać z takich opcji? O tym wszystkim napiszemy poniżej.

Afiliacja, czyli czym jest program partnerski Ceneo?

Istnieje wiele sposobów na zarabianie w Internecie. Jednym z nich są programy afiliacyjne (partnerskie). Jest to strategia biznesowa, dzięki której można zarabiać na polecaniu produktów w swoich sieciach internetowych kontaktów, poprzez udostępnianie linków afiliacyjnych. Jeśli ktoś z odbiorców zakupi dany towar lub usługę poprzez kliknięcie w niego, wówczas polecający otrzymuje prowizję.

Jednym z rozwiązań tego typu jest program partnerski Ceneo, z którego korzysta coraz szersze grono właścicieli strony internetowych, blogów i aktywnych kont w social mediach. Dla uzyskania optymalnych rezultatów i wyższych wpływów, warto korzystać z tego rozwiązania na stronach, które regularnie odwiedza szerokie grono odbiorców, żywo zainteresowanych konkretną tematyką. Pozwala to wygenerować największe zyski.

Ceneo afiliacja – jak działa portal?

Ceneo w powszechnej opinii użytkowników Internetu w naszym kraju funkcjonuje jako tak zwana porównywarka cen. To przestrzeń, gdzie można sprawdzić rozmaite towary i porównać, ile trzeba za nie zapłacić w różnych sklepach. Pozwala to nie tylko zapoznać się z parametrami danego przedmiotu, ale także wybrać najbardziej satysfakcjonującą ofertę.

W serwisie da się jednak nie tylko sprawdzić ceny i przejść na stronę realnego sprzedawcy. Ceneo udostępnia również możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w witrynie, dzięki opcji „kup na Ceneo”.

Ceneo program partnerski – podstawowe informacje o firmie

Ceneo określa się powszechnie jako tak zwaną porównywarkę ofert. Na tej stronie internetowej pojawiają się bowiem produkty kilkunastu tysięcy zróżnicowanych sklepów. Dzięki temu, klient przed nabyciem towaru może sprawdzić dokładnie parametry konkretnego towaru oraz porównać, w którym sklepie zakup będzie dla niego najkorzystniejszy.

Właściciele platformy przygotowali też atrakcyjny Ceneo program partnerski, dzięki któremu można promować rozmaite produkty i na tym zarabiać.

Ceneo afiliacja – jak działa program partnerski?

Dla właścicieli stron internetowych i blogów Ceneo przygotowało także program partnerski, dzięki któremu mogą oni zmonetyzować ruch w prowadzonych witrynach. Co zatem zrobić, by zarabiać? Wystarczy zarejestrować się na stronie (wypełnienie online formularza z danymi osoby i strony, gdzie ma zostać opublikowana reklama) i stać się tak zwanym wydawcą. Tak otrzymuje się dostęp do panelu partnera, z poziomu którego sprawdza się aktualnie dostępne kampanie reklamowe, zapisuje się do interesujących programów oraz tworzy się reklamy w odpowiadającej formie (bannery, rotatory, linki tekstowe, wyszukiwarki).

Jeśli ktoś z osób odwiedzających stronę kliknie w link afiliacyjny i dokona zakupów, wówczas partner otrzymuje prowizję. Jej wysokość zależy od typu produktu.

Za zakupienie towarów z przekliku (przejście bezpośrednio na stronę sprzedawcy) lub za pośrednictwem „Kup na Ceneo”, otrzymuje się 65% prowizji Ceneo za dany produkt. Z kolei prowizję 10-procentową można dostać, jeśli zakupów dokonuje na stronie osoba, której poleciło się program partnerski.

Aby otrzymać wypłatę, na koncie partnerskim należy uzbierać łącznie kwotę przekraczającą 100 zł. Wówczas wynagrodzenie jest wypłacane na konto bankowe raz w miesiącu, między 1. a 15. dniem każdego miesiąca.

Kto może zarabiać na Ceneo afiliacja?

Do zostania partnerem Ceneo nie trzeba spełniać bardzo restrykcyjnych warunków. Tak naprawdę wystarczy posiadać stronę internetową lub blog, na którym da się umieścić reklamy z linkiem afiliacyjnym, powiązanym z jedną z kampanii Ceneo. Współpracę mogą nawiązać zarówno osoby prywatne, jak i firmy, prowadzące witryny internetowe.

Warto jednak pamiętać o tym, że wysokość zarobków w programie partnerskim Ceneo jest ściśle związana z liczbą kliknięć w link i zakupów w porównywarce lub na stronach reklamodawców. Oznacza to, że znacznie bardziej taka współpraca opłaca się podmiotom, które mają spory, wartościowy ruch na swoich blogach, a ich odbiorcy są żywo zainteresowani poszukiwaniem konkretnym produktów. Zwiększa to prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu i zarabiania pieniędzy na poleceniach.

Program partnerski Ceneo – podstawowe założenia

Jak rozpocząć współpracę z Ceneo? Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem ich strony do programu partnerskiego. W formularzu podaje się dane osoby lub firmy, która ma zamiar udostępniać treści reklamowe, a także adres strony, gdzie mają się one pojawić. Umieszcza się w nim także informację o tematyce strony, co w przyszłości pozwala lepiej dopasowywać kategorie reklam, które wyświetlają się w profilu partnera.

Po akceptacji wniosku, otrzymuje się możliwość logowania do panelu o prostej i przejrzystej formie. W jego ramach ma się dostęp do statystyk i kluczowych informacji o aktualnych kampaniach promocyjnych. Za pośrednictwem kreatora można natomiast tworzyć treści reklamowe (bannery, rotatory, linki tekstowe, wyszukiwarki).

W zakładce płatności pojawiają się natomiast informacje o zebranych środkach. Aby dokonać wypłaty, saldo musi przekroczyć 100 zł. Co ciekawe, program partnerski Ceneo, pozwala na otrzymywanie prowizji za trzy typy aktywności:

 • przeklik,
 • kup na Ceneo.pl,
 • polecenie.

W pierwszych dwóch przypadkach otrzymuje się 65% prowizji, którą dostaje Ceneo.pl od sprzedawcy danego towaru. Oznacza to, że w zależności od produktu, wysokość zarobku może być różna.

Polecenie oznacza, że promujący otrzymuje prowizję, jeśli osoba, którą zachęcił do skorzystania z programu afiliacyjnego od Ceneo, wygeneruje transakcje. Wówczas można liczyć na 10% prowizji.

Proste i klarowne zasady oraz wypłaty realizowane między 1. a 15. dniem każdego miesiąca, sprawiają, że rozwiązanie Ceneo cieszy się wielką popularnością wśród internautów.

Na czym polega Ceneo program partnerski?

Do skorzystania z programu partnerskiego Ceneo wystarczy zarejestrować się na ich stronie, podając adres mailowy i hasło, a także tematykę i adres strony, którą zgłasza się do programu. Należy również zawrzeć w zgłoszeniu informację, czy przystępujący jest osobą prywatną, czy też prowadzi firmę.

Po aktywacji konta, zyskuje się dostęp do panelu partnerskiego Ceneo. Menu składa się z kilku podstawowych elementów, takich jak:

 • panel partnerski,
 • kreacje,
 • płatności,
 • system poleceń,
 • cennik,
 • parametry konta.

W panelu partnerskim pojawiają się wszystkie informacje na temat najnowszych kampanii (dopasowanych do wybranej tematyki strony lub bloga partnera). W tej sekcji można też znaleźć statystyki, pokazujące skuteczność przeprowadzanych kampanii.

W kategorii kreacji natomiast tworzy się reklamy do umieszczenia na swojej stronie, do promowania konkretnych produktów. Do dyspozycji partnera są:

 • bannery,
 • linki tekstowe,
 • rotatory,
 • wyszukiwarki.

Każdy z tych typów reklamy można dopracować, by jak najlepiej wpisywały się w specyfikę danej witryny.

Ceneo program partnerski – zarobki

W programie partnerskim Ceneo można zarabiać za promowanie reklam na swoich stronach. Minimalna kwota do wypłaty to 100 zł, a wynagrodzenie jest wypłacane między 1. a 15. dniem każdego miesiąca.

Stawki różnią się w zależności od uzyskanego efektu:

 • przeklik na stronę sprzedawcy lub kup na Ceneo pozwalają otrzymać 65% prowizji, którą od sprzedaży otrzymuje Ceneo,
 • polecenie to natomiast 10% prowizji od transakcji, wygenerowanych przez osoby, którym zarekomendowano Ceneo program partnerski.

Zasady są proste i przejrzyste, a rozwiązanie pozwala skuteczniej zarabiać na swojej stronie.

Nowoczesne rozwiązania sieciowe, czyli zarabianie dzięki Przedsiębiorcy.org

Program partnerski Ceneo cieszy się olbrzymią popularnością. Warto jednak przypomnieć, że nie jest jedynym rozwiązaniem tego typu, z którego korzystają polscy internauci. Można szukać programów afiliacyjnych o szerokim zakresie lub wybrać dedykowane produkty tematyczne, jak choćby program partnerski, stworzony przez specjalistów Przedsiębiorcy.org.

W ramach tego rozwiązania biznesowego można uzyskać aż 30% prowizji od każdej transakcji dokonanej przez klienta z polecenia. Co najważniejsze, nie ma ograniczeń czasowych i nawet jeśli odbiorca powróci do sklepu na kolejne zakupy po kilku latach, polecający również otrzymuje należną mu prowizję.

Jak skorzystać z programu? Wystarczy zarejestrować się i pobrać link afiliacyjny do umieszczenia na swojej stronie. Można promować kursy online, szkolenia lub… projektowanie profesjonalnych witryn internetowych, czyli usługi niezbędne nie tylko w nowoczesnym biznesie.

Chcesz dowiedzieć się więcej od o modelu afiliacyjnym od Przedsiębiorcy.org? Wejdź na stronę i już dziś zarejestruj się do programu, by zacząć zarabiać w sieci i zwiększyć monetyzację swojej strony internetowej lub bloga.

Dla kogo jest przeznaczony Ceneo program partnerski?

Program partnerski Ceneo jest przeznaczony dla osób aktywnych w wirtualnej przestrzeni, które wybudowały wokół siebie żywą społeczność i cieszą się już pewnym autorytetem. To rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, szukających sposobu na zwiększenie zarobków ze strony.

Najczęściej do programu dołączają:

 • właściciele blogów i stron internetowych,
 • osoby prowadzące profile na YouTube i w innych social mediach.

To dla nich sposób na poszerzenie sposobów zarobkowania na swojej internetowej działalności.

Wygodne i skuteczne programy afiliacyjne od Przedsiebiorcy.org

Ceneo to jednak nie jedyny program partnerski, z którego mogą skorzystać osoby, poszukające dodatkowych metod na zwiększenie dochodów w sieci. Dla miłośników rozwoju osobistego i biznesowego specjalną ofertę przygotowano na stronie Przedsiębiorcy.org.

To również program afiliacyjny, pozwalający otrzymywać prowizję za polecanie towarów dostępnych na stronie internetowej. Od każdego produktu lub usługi zakupionego przez klienta, który skorzysta z linku afiliacyjnego, otrzymuje się aż 30% prowizji. A co ważniejsze, dany odbiorca jest już na stałe przypisywany do jednego polecającego. Jeśli zatem w przyszłości kupi kolejne rozwiązania, również można liczyć na kolejne 30% od zakupów.

Chcesz poznać szczegóły i zacząć zarabiać więcej w Internecie? Wejdź na stronę Przedsiębiorcy.org i zobacz, co możesz zyskać dzięki programowi partnerskiemu.

Nie tylko program partnerski Ceneo – skuteczne zarabianie z Przedsiębiorcy.org

Programy partnerskie mogą przybierać mocno zróżnicowane formy. Nie zawsze trzeba przystępować do tak dużych sieci jak Ceneo. Niekiedy warto skupić się na bezpośredniej współpracy z reklamodawcą. Dobrym tego przykładem jest oferta afiliacyjna od Przedsiębiorcy.org.

W tym przypadku za polecenie usług firmy (budowa stron internetowych, organizowanie szkoleń biznesowych etc.), uzyskuje się aż 30% wartości zamówienia, złożonego przez klienta, który wszedł na stronę sprzedawcy z linku afiliacyjnego. Dodatkowo, jeśli taki odbiorca w przyszłości dokona kolejnych zakupów, prowizja znów wpłynie na konto wydawcy. W wielu przypadkach taka współpraca jest zatem znacznie bardziej opłacalna niż inne popularne rozwiązania.

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak uzyskać solidny dochód pasywny w ramach współpracy z Przedsiębiorcy.org? Już dziś wejdź na ich stronę i zarejestruj się w programie.

Blog

Pozostałe artykuły.

CookieYes – Consent 2.0, RODO i UOKIK

CookieYes – Consent 2.0, RODO i UOKIK

1. Czym jest CookieYes? CookieYes to zaawansowane narzędzie do zarządzania plikami cookie, które pomaga właścicielom stron internetowych w spełnianiu wymagań dotyczących prywatności i ochrony...

0 komentarzy

Wyślij komentarz